Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“TMO üreticilerin elindeki ÇKS’ye kayıtlı ürünlerin tamamını alacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Şuhut ve Sinanpaşa ilçelerini ziyaret ederek, hububat alım merkezlerini inceledi.

Yurdunuseven, tarım ve çiftçilikle ilgili çalışmaları yerinde görmek ve çiftçilere destek olmak amacıyla ilçelerdeki etkinliklere katıldı.

Önceki gün Şuhut ilçesini, bugün de Sinanpaşa ilçesini ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, tarım sektörü ve hububat alım merkezleri ile ilgili incelemelerde bulundu.

Şuhut ziyaretinde Millet Bahçesi, Akyuva Köyü ve Efe Köyü’nü gezen Yurdunuseven, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve İl Genel Meclis üyeleriyle birlikte Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Hububat Alım Merkezini ziyaret etti.

Sinanpaşa ziyaretinde ise ilçe teşkilatı, Gençlik Merkezi ve kapalı yüzme havuzu inşaatı ile TMO hububat alım merkezini, Bulça ve Küçükhüyük köylerini ziyaret etti.

Milletvekili Yurdunuseven, yaptığı açıklamada, ülke genelinde olduğu gibi Afyonkarahisar’da da hububat hasadının yoğun bir şekilde devam ettiğini belirtti.

Toprak Mahsulleri Ofisinin üreticilerin elindeki ÇKS’ye kayıtlı ürünleri tamamını alacağını ve çiftçilere destek olacaklarını ifade etti.

Yurdunuseven, tüm çiftçilere şükranlarını sunarak, bol ve bereketli hasatlar diledi.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Şuhut ve Sinanpaşa ilçelerini ziyaret ederek, hububat alım merkezlerini inceledi.

Şuhut ziyaretinde Millet Bahçesi, Akyuva Köyü ve Efe Köyü ile birlikte TMO Hububat Alım Merkezini gezdi. Sinanpaşa ziyaretinde ise ilçe teşkilatı, Gençlik Merkezi ve kapalı yüzme havuzu inşaatı ile TMO hububat alım merkezini, Bulça ve Küçükhüyük köylerini ziyaret etti.

Yaptığı açıklamada çiftçilere destek mesajları veren Yurdunuseven, tarım sektöründe faaliyet gösterenlerin emeklerine şükranlarını sundu ve bol bereketli hasatlar diledi.

#Afyonkarahisar #Şuhut #Sinanpaşa #Milletvekili #Ziyaret