Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TOÇ BİR-SEN Afyonkarahisar Şubesi, Adobe Photoshop Eğitimini Başarıyla Tamamladı

  TOÇ BİR-SEN Afyonkarahisar

 

TOÇ BİR-SEN Afyonkarahisar Şubesi tarafından düzenlenen özel eğitim programı, 28 Kasım’da gerçekleşen sertifika töreni ile sona erdi. Kursun kapanış etkinliğine TOÇ BİR-SEN Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Akdeniz, Genel Merkez Kadınlar Komisyonu Başkanı Emine Akgün, ve Afyonkarahisar İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan Parlak da katılarak başarıyı taçlandırdı.

Sertifika töreninde konuşan Genel Başkan Hüseyin Öztürk, Şube Başkanı Muhammet Erdal’ı tebrik ederek, “Bu tür kurslar, sendika üyelerimizin bilgi ve becerilerini artırmak adına son derece değerli. Bu başarıyla devam etmeli, üzerine eklenmeli, farklı ders ve aktivitelerle zenginleştirilmelidir” dedi.

Başkan Öztürk ayrıca şunları ekledi: “Sendika olarak, üyelerimize sosyal anlamda değer katan bu tür etkinlikleri sunmaya devam etmeliyiz. Ancak eğitimlerin yarıda kalmaması, kararlı bir şekilde devam etmesi ve tamamlanması da bir o kadar önemli. TOÇ BİR-SEN olarak, üyelerimize sadece iş hayatında değil, sosyal alanda da destek olmayı sürdüreceğiz.”

Sertifika töreninde kursiyerlere başarı belgeleri verilirken, katılımcılar da eğitim sürecinden elde ettikleri deneyimleri paylaşma fırsatı buldular. TOÇ BİR-SEN Afyonkarahisar Şubesi, bu başarılı eğitim programının ardından benzer etkinliklere devam etme kararlılığını sürdüreceğini belirtti

,

 

 

>>Taha Ulusoy’un Haberi

Reklamı Geç