Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tunçbilek, adaylığını açıkladı

Afyonkarahisar’ın sevilen simalarından Şükrü

Afyonkarahisar’ın sevilen simalarından Şükrü Tunçbilek, 31 Mart 2024 yerel seçimleri için AK Parti’den belediye başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.

Tunçbilek, doğup büyüdüğü topraklara hizmet etmek ve şehri daha yaşanabilir bir yer haline getirmek amacıyla adaylık başvurusunu gerçekleştirdi.

Tunçbilek’in basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“AK Parti’nin mensubu olmaktan büyük onur ve şeref duyduğum bu kutlu davada, Afyonkarahisar’ımızı daha iyi bir geleceğe taşımak için belediye başkan aday adaylığımı sizlerin huzurunda ilan etmek istiyorum.”

Tunçbilek, açıklamasında geçmişten bugüne Türkiye’nin şahlanış sürecine vurgu yaparak, AK Parti’nin bu süreçteki önemine ve Afyonkarahisar’ın bu vizyon içindeki rolüne değindi.

Ayrıca, son aylarda yaşanan felaketlere ve dünya gündemine de atıfta bulunarak, devlet millet işbirliğiyle aşılabilecek zorluklara karşı birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

Aday adaylığı sürecinde, Afyonkarahisar’ın yatırımlarla güçlenen, gençlerin mutlu olduğu, teknolojiye ayak uyduran, yeşil ve sporla iç içe bir şehir olması vizyonunu paylaşan Tunçbilek, bu hedefe ulaşmak için çalışmaya hazır olduğunu belirtti.

Aday adaylığını açıkladığı günün anlam ve önemine de vurgu yaparak, “Bugün yeni bir başlangıç için Bismillah deyip, sizlerin şahitliğinde bir niyet ortaya koydum.

Rabbim birliğimizi ve sevgimizi daim etsin. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da durmak yok, yola devam diyor, hepinizi en kalbi duygularımla kucaklıyorum.

Sağolun, varolun, Allah’a emanet olun.” şeklinde konuştu.

 

Reklamı Geç