Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uluçay: “Afyonkarahisar, Yeniden Dirilişin Sembolüdür”

Uluçay: “Afyonkarahisar, Yeniden Dirilişin Sembolüdür”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlamak ve Afyonkarahisar’ın tarihindeki önemine dikkat çekmek amacıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

Mesajında şehirdeki kahramanlık ve zaferlere vurgu yapan Uluçay, Afyonkarahisar’ın cenk meydanında yeniden dirilişin sembolü olduğunu ifade etti.

Uluçay, Kurtuluş Savaşı’nın ardından zaferlere dönüşen günleri hatırlatarak, Türk milletinin 30 Ağustos 1922’de büyük bir zaferle güne uyandığını belirtti. 

Afyonkarahisar’ın Türk milletinin bağımsızlık mücadelesine tanıklık ettiği ve zaferlerin mihenk taşı olduğu bir şehir olduğunu vurguladı.

Başkan Uluçay, Büyük Taarruz’un ardından kazanılan zaferlerle yeniden dirilişin sembolünün Afyonkarahisar olduğunu ifade etti. 

Şehirdeki kahramanlıkların ve şehit kanlarının Türk milletinin varoluş mücadelesini en iyi bilenlerin şehri olduğunu gösterdiğini belirtti.

Uluçay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi Türkiye’nin hedeflerine ulaşmasının ülkenin ve gönül coğrafyasının geleceğine büyük ölçüde yön vereceğini vurguladı. 

Zaferler ayı olan Ağustos’un Türkiye için başarıya ulaşmanın her zaman mümkün olduğunu gösterdiğini belirtti.

Başkan Uluçay, Afyonkarahisar’ın geleceğine dair hedeflerine değinerek, ataların mirasını daha ileri taşıma azmiyle çalışmanın amaçları olduğunu ifade etti. 

Mesajını, zaferlerin 101. yılını kutlayarak ve yeni zaferler dileyerek sonlandırdı.

#Afyonkarahisar #Zafer #Hafta #30Ağustos #Bayram #Mesaj