Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uluçay’dan Projelerle Dolu Açıklama

Afyonkarahisar – AK Parti’nin

Afyonkarahisar – AK Parti’nin 2024 seçimleri için Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı olarak belirlenen Hüseyin Ceylan Uluçay, yaptığı açıklamada

2004 yılında gençlik kollarında başlayan siyasi kariyerini, il başkanlığı görevine kadar sürdürdüğünü ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı olduğunu duyurdu.

Uluçay, yıllardır süregelen AK Parti geleneğine vurgu yaparak, görevde bulunduğu süre içinde birlikte çalıştığı teşkilat mensuplarına, milletvekillerine, belediye başkanlarına ve diğer dava arkadaşlarına teşekkür etti.

2023 genel seçimlerinde gösterdikleri üstün gayretler için minnettarlık ifade eden Uluçay, ayrıca Afyonkarahisar’ın önceki belediye başkanlarına da teşekkür etti.

Başkan adayı Uluçay, Afyonkarahisar’ın zengin kültürel mirası ve tarihi dokusuna vurgu yaparak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘eser ve hizmet belediyeciliği’ anlayışıyla şehre büyük ve kalıcı eserler kazandırmayı hedeflediklerini belirtti.

Ayrıca, Afyonkarahisar’ın tanıtımı, ticaretin geliştirilmesi, kentsel dönüşüm, gençlik ve kadın projeleri gibi bir dizi önemli konuda vaatlerde bulundu.

Öne çıkan projeler arasında, kentsel dönüşüm, yeni TOKİ binaları, otopark noktaları, modern fuar merkezi, mahalle bazlı sosyal alanlar, spor alanları ve kadınlar için projeler yer aldı.

Ayrıca, tanzim satış noktaları, Akarçay projesi, sağlık endüstri bölgesi, Semt Hastanesi, üst geçitler ve devam eden projelerin tamamlanması da vurgulanan konular arasındaydı.

Uluçay, projelerini detaylandırarak önümüzdeki günlerde Afyonkarahisarlı hemşehrileriyle paylaşacaklarını ve teşkilatın güçlü desteğiyle hizmete odaklanacaklarını ifade etti.

Son olarak, pandemi ve deprem nedeniyle tamamlanamayan projelerin de en kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacağının altını çizdi.

 

Reklamı Geç