Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Yiğitbaşı’dan, Kadın Emeğine Destek Sözü

Afyonkarahisar’da faaliyet gösterecek olan

Afyonkarahisar’da faaliyet gösterecek olan Kadın Kültür Evleri ve Kooperatifleri, Olgunlaşma Enstitüsü bünyesindeki Kadın Emeği Pazarı, Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nın, 

Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Hasan Arslan, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Numan Yöner ve AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş’un katılımıyla açıldı.

Vali Yiğitbaşı ve protokol üyeleri, Kadın Kültür Evleri ve Kooperatifleri tarafından hazırlanan el işi ürünleri inceleyerek, kadınların emeği hakkında bilgi aldı. Vali Yiğitbaşı, burada yaptığı açıklamada,

“Kadın emeğini daha görünür kılmak, onları her alanda desteklemek, aynı zamanda Olgunlaşma Enstitümüzü geliştirmek için elimizden gelen desteği her zaman vereceğiz” dedi.

Açılışta konuşan Vali Yiğitbaşı, “Kadınlarımızın el emeği göz nuru ile ortaya çıkardığı muhteşem ürünlerin sergilendiği Kadın Emeği Pazarı’mızın açılışı yapıldı.

 

Fedakarlıkla, özveriyle, alın teriyle üretilen her ürün bir o kadar kıymetli, bir o kadar da paha biçilemez oluyor. Kadınlarımızın emek verdiği her iş, bizler için daha da anlamlı. 

Tüm kadınlarımızı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

#KadınEmeğiPazarı #OlgunlaşmaEnstitüsü #KadınKültürEvleri #Afyonkarahisar