Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yağcı: “Memleketime Hizmet İçin Aday Adayı Oldum”

İyi Parti Afyonkarahisar İl

İyi Parti Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Üyesi ve Afyonkarahisar Belediye Başkan Aday Adayı Alper Yağcı, Gün FM’in konuğu oldu. Yağcı, programda uzun yıllardır siyasetin içinde olduğunu belirterek,

“Hem mektepli, hem alaylıyım. Memleketime hizmet etmek için aday adayı oldum. Allah nasip eder de başkan adayı olursam şehrimiz için projelerimiz hazır” dedi.

Siyasette gençlerin ve kadınların daha fazla yer alması gerektiğini vurgulayan Yağcı, partisinin Genel Başkanı Meral Akşener’in genç yaşta siyasete atılmasıyla ilgili güzel bir örnek olduğunu belirtti.

Yağcı, gençlerin aktif görevler alması gerektiğini söyledi. Kişisel eğitimini de paylaşan Yağcı, 

“Mahalli İdareler Yüksekokulu ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldum, ardından Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında Yüksek Lisansımı tamamladım. 

Genç yaşlardan beri siyasetin içindeyim. Hem mektepli, hem alaylıyım. Memleketime hizmet etmek için aday adayı oldum. Allah nasip eder de başkan adayı olursam şehrimiz için projelerimiz hazır” diye konuştu.

Zafer Müzesi’ndeki tadilat çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Yağcı, “Çatı bitti, güçlendirme çalışmaları sürüyor. Sonrasında içerisi dizayn edilecek. Süreci yakından takip ediyoruz” şeklinde bilgi verdi.

#AlperYağcı #İyiParti #Siyaset #Gençler #Kadınlar #Afyonkarahisar #ZaferMüzesi #BelediyeBaşkanı