Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yağıcı: ‘1500 Bilardo Sporcusunu Afyon’a Getirebiliriz’

Afyonkarahisar Bilardo İl Temsilcisi

Afyonkarahisar Bilardo İl Temsilcisi Harun Yağıcı, Türkiye Bilardo Federasyonu’nun planladığı Türkiye 3 Bant Bilardo 1. Etap Şampiyonasının Afyonkarahisar’da gerçekleşmesi için çaba sarf ettiklerini açıkladı. 

Yağıcı, bu turnuvanın Afyonkarahisar’da düzenlenmesi halinde yaklaşık 1500 sporcunun ilimize geleceğini belirtti.

Türkiye Bilardo Federasyonu’nun şampiyona için yer arayışlarını sürdürdüğünü aktaran Yağıcı, Afyonkarahisar’ın seçilmesi durumunda hem ilin tarihi ve turistik yerlerinin tanıtılacağını hem de ticari anlamda önemli katkılar sağlanacağını vurguladı. 

Ayrıca, maçların tamamının internet platformlarından ve yarı final ile final maçlarının da TRT’den canlı yayınlanacağını belirtti.

Bilardo İl Temsilcisi Yağıcı, Türkiye 3 Bant Bilardo 1. Etap Şampiyonasının Afyonkarahisar’da düzenlenmesi için yetkililerden destek beklediklerini dile getirdi. 

İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’nun da bu konuda destek verdiğini aktaran Yağıcı, Afyonkarahisar’a Türkiye’nin en büyük bilardo tesisinin kazandırılması için çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

Ayrıca, Türkiye 3 Bant Bilardo 1. Etap Şampiyonasında Afyon’u A ve B kategorisinde 10 sporcunun temsil edeceğini, açık katılımlı C kategorisine ise isteyen tüm sporcuların katılabileceğini belirtti.

#Afyonkarahisar #Bilardo #Spor #Şampiyona #TürkiyeBilardoFederasyonu