Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yarı Olimpik Yüzme Havuzu İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ilçeye kazandırılacak yarı olimpik yüzme havuzunun çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini açıkladı. 

Belediye Başkanı Karaman, yaptığı açıklamada projenin, “Yüzme bilmeyen kalmasın” vizyonuyla gençlere yüzme eğitimi imkanı sunmayı amaçladığını belirtti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın hibe desteğiyle ilçeye kazandırılacak yarı olimpik yüzme havuzunun gençlerin spor faaliyetlerini artırmayı hedeflediğini vurgulayan Başkan Karaman, projenin ilerleyen aşamalarında gençlerin ve ilçe halkının katılımını da sağlamayı planladıklarını dile getirdi.

Yapılacak olan yarı olimpik yüzme havuzunun, gençlerin sporla buluşması ve yüzme yeteneklerini geliştirmeleri için önemli bir altyapı olacağını ifade eden Karaman, sporun gençler arasında yaygınlaşmasına katkı sağlamak amacıyla bu tür yatırımları hayata geçirdiklerini belirtti.

Başkan Erdal Karaman, gençlerin sosyal ve sportif aktivitelerle buluşmalarını destekleyen yatırımların ilçenin genel gelişimine olumlu katkılarda bulunacağını belirtti.

#Sinanpaşa #YarıOlimpikYüzmeHavuzu #GençlikVeSpor #SporYatırımları #SinanpaşaBelediyesi