Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“YATIRIMLARIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

AK Partili Belediye başkanları

AK Partili Belediye başkanları ve esnaf oda başkanlarının da hazır bulunduğu ziyarette konuşan milletvekilleri “Bundan sonra şehrimize gelecek olan yatırımlar hemşehrilerimize hizmet odaklı yatırımlardır. Biz bunların takipçisi olacağız” dediler.

AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, ve Dr. Hasan Arslan AK Parti belediye başkanları ve oda başkanlarıyla birlikte Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen ile TOKİ Başkanı Ömer Bulut ve Başkan Yardımcısı Dursun Baştürk’ü ziyaret etti. 

Takipçisiyiz

Ziyarette konuşan milletvekilleri “Afyonkarahisar’ın dört bir yanına yapılacak olan yatırımlar ve hizmetler Ankara’da takibimizdedir.  

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımızın ve TOKİ’nin yapacağı yatırımların şehrimize kazandırılması açısından oldukça önemli olduğu gibi ziyaretimizde verimli geçmiştir. 

Bakanlıkla ilgili projeler ile birlikte esnaf oda başkanlarımızın taleplerini hep birlikte ileterek takipçi olacağımızı söyledik. 

Bundan sonra şehrimize gelecek olan yatırımlar hemşehrilerimize hizmet odaklı yatırımlardır. Biz bunların takipçisi olacağız” dediler.

#Afyonkarahisar #AKParti #Yatırımlar #TOKİ #ÇevreŞehircilik