Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yaz Kur’an Kursları arasında heyecan dolu turnuva

Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesinde, İlçe

Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesinde, İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen Yaz Kur’an Kursları Halı Saha Futbol Turnuvası heyecan dolu bir final maçıyla sona erdi.

Toplamda 12 takımın mücadele ettiği turnuvada, Çalışlar Kuran Kursu şampiyonluk kupasını kazanırken, Karaağaç Kuran Kursu ise 3. lük kupasını alarak başarılı bir performans sergiledi.


Afyonkarahisar İscehisar İlçe Müftülüğü’nün koordine ettiği Yaz Kur’an Kursları Halı Saha Futbol Turnuvası, futbolseverlerin yoğun ilgisiyle gerçekleşti.

4 grupta toplamda 12 takımın katıldığı turnuvada mücadele dolu maçlar oynandı.

3. lük mücadelesinde Karaağaç Kuran Kursu, Fatih Kuran Kursu’nu 6-1’lik skorla mağlup ederek turnuvayı 3. sırada tamamladı.

Heyecan dolu final maçında ise Çalışlar Kuran Kursu, rakibi Eseri Terakki Kuran Kursu’nu 7-3’lük bir skorla geçerek şampiyonluk kupasının sahibi oldu.

Turnuvanın en üst düzey maçında üstün bir performans sergileyen Çalışlar Kuran Kursu, büyük bir sevinçle şampiyonluk kupasını kaldırdı.

Turnuvada dereceye giren takımlar, ödüllerini İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Semiz, Belediye Başkan Vekili İbrahim Emre ve İlçe Müftüsü Muhammet Koçyiğit’in elinden aldılar.

Başarıları için tebrik edilen takımlar, gururla kupalarını kaldırarak emeklerinin karşılığını aldılar.


Afyonkarahisar İscehisar İlçe Müftülüğü’nün düzenlediği Yaz Kur’an Kursları Halı Saha Futbol Turnuvası, büyük bir katılımla ve çekişmeli maçlarla sona erdi.

Çalışlar Kuran Kursu, gösterdiği üstün performansla turnuvanın şampiyonu olurken, Karaağaç Kuran Kursu da 3. lük kupasını alarak başarılarına imza attı.

Turnuvada dereceye giren takımlar, İlçe Kaymakamı, Belediye Başkan Vekili ve İlçe Müftüsü tarafından ödüllendirilerek başarıları kutlandı.

Yaz Kur’an Kursları Halı Saha Futbol Turnuvası, spor ve sosyal etkinliklerin bir araya geldiği keyifli bir organizasyon olarak hafızalarda yerini aldı.

#Afyonkarahisar #İscehisar #Turnuva #Futbol #Kurs #Yaz