Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yetimler için imza attılar

Afyonkarahisar İnsani Yardım Derneği

Afyonkarahisar İnsani Yardım Derneği (Afyon İHH) ile Sosyal Çevre Derneği (SOÇEV) arasında ortak faaliyetler ve etkinlikler yapmak amacıyla işbirliği protokolü imzalandı.

Geçtiğimiz gün, Afyon İHH İnsani Yardım Derneği ile Sosyal Çevre Derneği SOÇEV, ortak faaliyet yürütmek için protokol imzaladı.

Protokolü, Afyon İHH Başkanı Ramazan Kaya ve SOÇEV Genel Başkanı Dr. Yusuf Gökçe imzalarken, her iki derneğin yöneticileri de imza törenine katıldı.

Afyon İHH Başkanı Ramazan Kaya, Afyon İHH’nın yürüttüğü ‘YETİM’ projesine SOÇEV’in, yürüttüğü ‘YETİM MENTÖRLÜK’ projesi ile destek vereceğini belirtti.

İHH’nın maddi olarak desteklediği 15 yaşa kadar olan yetimlere SOÇEV, 15 yaşından sonra da mentörlük desteği sağlayacak.

Bu desteğin mesleki mentörlük, üniversiteye hazırlık, öğrencilik dönemi, iş edinme süreci ve aile kurma dönemlerini de kapsayacak şekilde devam edeceği ifade edildi.

Her iki dernek başkanı, Afyonkarahisar ilinde bulunan tüm yetim ve öksüzlerin yanında olacaklarını ve maddi ve manevi destek sağlayacaklarını belirtti.

Amaçlarının, faydalı ve iyi insanların yetişmesine katkıda bulunmak ve adaletli bir dünya için çalışmak olduğu dile getirildi.

SOÇEV Genel Başkanı Dr. Yusuf Gökçe, Afyon İHH ile tüm projelerde destek ve işbirliği içinde olacaklarını vurgulayarak sözlerini tamamladı.

Protokolün her iki derneğe ve Afyonkarahisar’a hayırlı olması temennisinde bulundu.

#Afyonkarahisar #Dernek #Yardım #Yetim