Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Zeybek Başkan, Çalışan Gazetecileri Unutmadı

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. 

Başkan Zeybek, mesajında gazeteciliğin önemine vurgu yaparak, bu mesleğin zor şartlar altında yapılan büyük fedakârlıklar gerektiren bir görev olduğunu belirtti.

Zeybek, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Gazetecilerimiz, gece gündüz demeden haber peşinde koşarak kamuoyunu aydınlatma görevini üstleniyorlar.

Zorlu şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumu gelişen olaylar konusunda bilgilendirirken, aynı zamanda halkın taleplerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getiriyorlar. 

Özellikle yerel basınımız, ilimizdeki gelişmeler hakkında halkımızı bilgilendirirken, kültürel ve sosyal gelişime de önemli katkılarda bulunuyor.”

Teknolojik gelişmelerin etkisiyle bilgi çağında basının öneminin daha da arttığını vurgulayan Zeybek, 

“Basın, bireyin haber alma hakkını sağlayan, doğru, ilkeli ve tarafsız bir görev anlayışıyla toplumu bilgilendiren en etkili araçlardan biri haline gelmiştir” dedi.

Başkan Zeybek, tarafsız ve doğru haberciliği benimseyen gazetecilere teşekkür ederek, “Gazeteci arkadaşlarımıza ortaya koydukları büyük emek dolayısıyla teşekkür ediyorum. 

Basın çalışanlarına karşılaştıkları sorunların çözümü konusunda her zaman destek olmaya devam edeceğimi belirtmek isterim” diye ekledi.

Son olarak Zeybek, “Bu anlamlı gün dolayısıyla mesleklerini etik, ahlak kuralları çerçevesinde büyük bir özveriyle yerine getiren tüm basın mensuplarını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

#ÇalışanGazetecilerGünü #Basın #Haber #Afyonkarahisar #Gazetecilik #MeslekOnurunuKoruyoruz